طراحی سایت در تبریز

طراحی وبسایت در تبریز

 

هر کسب و کاری نیازمند معرفی محصولات خود می باشد . با روش های مختلفی می توان محصولات خود را تبلیغ کرده و توسعه داد. یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ برند و دیده شدن برند خود طراحی سایت می باشد . امروزه اینترنت راهی برای ورود کاربران، سازمان ها و شرکت ها به تمام منابع می باشد. پس بهترین و به روز ترین و همچنین به صرفه ترین روش برای تبلیغات در حال حاضر طراحی وب سایت می باشد.

 

پس برای رونق بخشیدن به هر نوع کسب و کاری به یک بستری بهینه و راهی برای پیشرفت نیاز است. بنابراین از فضای اینترنت میتوان با استفاده از دانش صحیح و سرمایه گذاری مناسب استفاده کرد. تیم طراحی سایت همراز دیزاین با استفاده از دانش و تجربه خود، طراحی سایت در تبریز و شهرهای دیگر را با ایجاد فضایی برای نمایش کالاها و محصولات شما در سطح اینترنت امکان پذیر می سازد. در نتیجه  مشتریان میتوانند در شهر تبریز یا هر شهری که ساکن هستند با هزینه ای مناسب و معقول، سایتی بهینه داشته و به کسب و کار خود رونق و پشتیبان سایت خود باشند . برای دریافت تعرفه طراحی وب سایت در تبریز و مشاوره رایگان می توانید با شرکت همراز دیزاین در تماس باشید.

سفارش طراحی وب سایت در تبریز

در شروع کار خدمات و دیجیتال مارکتینگ محصولات، مثل طراحی سایت و اپلیکیشن و سایر سامانه های آنلاین، تحقیقات بازار و رقبا انتخاب خوبی برای شروع است. ارائه محتوایی که کاربران به دنبال آن هستند، محصولی که نیاز بازار است و شناخت رفتار کاربر هنگام خرید باعث بالا بردن شانس موفقیت شما می شود. در واقع هدف از خرید و فروش اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)، دیده شدن شرکت و محصولات و سپس محبوب و معتمد بودن برند شما است. راهکار ما برای خدمات مختلف مثل طراحی وب سایت زیبا و کاربر پسند ، ایجاد صفحات لندینگ پیج ، جای گذاری کال تو اکشن جهت افزایش نرخ کلیک و CTR ، ساختار استاندارد سئو  و … .  طراحی وب سایت صحیح می تواند در بالابردن اعتماد مشتریان تاثیر زیادی داشته باشد و باعث برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما شود. در تمام مراحل پیاده سازی و تبدیل تجارت شما به برندی محبوب، کارشناسان همراز دیزاین با شما همفکری می کنند تا نتیجه مورد رضایت و دلخواه شما باشد.

سفارش طراحی سایت در تبریز
دیجیتال مارکتینگ

هر وب سایت شرایط طراحی و تبلیغات و مخطبان متفاوتی دارد.

هر پروژه ی طراحی سایت شرایط، مخاطبان و فرصت رقابتی مخصوص به خود را دارد، کسب و کار شما از هر راهی نمی تواند در دنیای دیجیتال و بازاریابی اینترنتی موفق ظاهر شود، این پروسه نیاز به زمان و بررسی دارد، برای مثال فروشگاه بامیلو با وجود تبلیغات فراوان نهایتا به شکست انجامید، بنابراین باید هوشمند تبلیغ کنید، مخاطبان خود را بشناسید و برای مشتریان متفاوت خدمات متفاوتی ارائه دهید. مطمئن باشید یک تجربه کاربری خوب از سایت و اپلیکیشن شما باعث دوستی و اعتماد مخاطبان می شود.

مزایای طراحی یک سایت خوب

حالا که با اهمیت طراحی سایت در تبریز از جنبه‌ های مختلف آشنا شدیم. پس بهتر است به مزایای یک طراحی سایت خوب نگاهی داشته باشیم تا ببینیم یک طراحی سایت، علاوه بر ایجاد اعتماد، تجربه کاربرانی را که وارد وب‌ سایت شما می‌ شوند، چطور تحت تأثیر قرار می‌ دهد؟

1-طراحی یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار زیادی می بخشد

مردم انتظار دارند برای شرکت و مشاغل خود ، یک وب سایت برای خود داشته باشند. درست همانطور که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند . وب سایت شما در واقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود دارد.

 

حقیقت این است که امروزه نداشتن وب سایت ذهن کاربرانرا درگیر و سوالات زیادی را در آنها ایجاد می کند . آیا این شرکت یا این پزشک و کلینیک قانونی است ؟ آیا کارش را بلد است ؟ اگر این شرکت واقعا در کار خود حرفه ای است چطور هنوز هیچ پایگاه شخصی در دنیای وب برای خود ثبت نکرده است؟ و بسیاری از فکرهای دیگر که اصلا دوست ندارید در مورد شما در ذهن مشتریان شکل گیرد.

 

واقعیت این است در بسیاری از این موارد ، افراد به شرکت های رقیب شما که وب سایتی کامل طراحی کرده اند و در آن نمونه کارها و نمونه خدمات خود را به کاربران نمایش می دهند اعتماد بیشتری کرده و در نهایت بسراغ آنها خواهند رفت حتی اگر شما از آنها بهتر باشید.

اهمیت داشتن وبسایت
کانال بازاریابی

2-طراحی وب سایت، کانال بازاریابی جدید را برای شما ایجاد می کند

داشتن وب سایت به شما یک حضور دائمی و هیشگی در اینترنت را هدیه می دهد.به این موضوع همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید.فقط این بیلبورد بجای حالت فیزیکی بصورت مجازی و در دنیای اینترنت نصب می شود و روزانه هزارن یا میلیون ها کاربری که در حال عبور هستند آن را می بینند.از این طریق شانس جدید و یک کانال جدیدی برای دیده شدن و معرفی محصول و خدمات برای شما شکل گرفته است.

البته باید در نظر داشته باشید که تعداد افرادی که می توانند بیلبورد شما را ببینند و میزان توجهی که این بیبورد می تواند به خود جذب کند بستگی به فعالیت شما در فضای مجازی و تلاش های شما نیز دارد. روش هایی مانند سئو و بهینه سازی سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی ، تبلیغات آنلاین و .. می توانند تاثیر بسزایی در بیشتر دیده شدن وب سایت شما داشته باشند. بنابراین تیم مجرب همراز دیزاین می تواند با طراحی سایت در تبریز همه این مزایا را برای شما عملی سازد تا یک کانال بازاریابی جدید برای خود به ارمغان بیاورید.

3-داشتن وب سایت امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان را به شما می دهد

برای مثال ، خیلی از مواقع مشکل است از مشتریان خود بخواهید هنگام مراجعه به شما، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را روی کاغذی بنویسند تا بتوانید در آینده به آنها اطلاع رسانی کنید اما تایپ کردن آدرس ایمیل و یا شماره همراه در یک بخش از وب سایت بسیار بسیار کار آسانتری است. مخصوصا اگر کاربران بدانند در ازای ارائه این اطلاعات چیزهای مخصوصی دریافت می کنند.برای مثال خبرنامه ، گزارشی خاص در مورد یک محصول ، تخفیف ویژه یا اطلاع از تخفیف های آینده و..

زمانی که اطلاعات کاربران را داشته باشید راه دیگری برای برقراری ارتباط با آنها و ترغیب مشتریان بالقوه برای استفاده از خدمات یا خرید محصولاتتان خواهید داشت.

طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
سایت فروشگاهی

4- خرید های اینترنتی سال به سال در حال افزایش است

 

طبق گزارشات رسمی در سال 1393 میزان تراکنش‌های خرید اینترنتی ایرانیان بیش از 52 هزار میلیارد تومان اعلام شد. این رقم در پایان سال 1394 افزایش چشمگیری یافت و به بیش از 93 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد در سال 1395 نیز نزدیک به 99 هزار میلیارد تومان تراکنش خرید های اینترنتی اعلام شد و روز به روز نیز در حال افزیش می باشد و همه این سایت ها مورد اعتماد مشترین در همه جای ایران شده است.

 

توجه به این اعداد و ارقام نشان می دهد چرا باید یک وب سایت داشته باشید ! زیرا در غیر این صورت از یک بازار فوق العاده بزرگ و در حال رشد چشم پوشی کرده اید و چه بسا نادیده گرفتن موقعیت برجسته فضای مجازی درانجام معاملات در سال های آینده ضررهای هگفتی به شما وارد نماید.

5- داشتن یک وب سایت می تواند مشتریان را به سمت فروشگاه هدایت کند

اگر شما یک فروشگاه دوچرخه داشته باشید ، سرمایه گذاری روی طراحی یک وب سایت و حضور در فضای آنلاین می تواند فروش حضوری شما را افزایش چشمگیری دهد. به لطف محبوبیت روز افزون نمایشگاه ها و ویترین های مجازی و از طریق اشتیاق افراد برای انجام تحقیق قبل از خرید، در صورتی که وب سایتی جامع و با اطلاعات کامل و دقیق در مورد محصول یا خدمات خود طراحی کرده باشید می توانید تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را به سمت فروشگاه خود سوق دهید.

همچنان 90 درصد خریدها در جهان از طریق مراجعه حضوری صورت می گیرد، و به این همین دلیل است که داشتن یک وب سایت به عنوان محلی برای عرضه و نمایش کالا و توضیح در مورد آن، امروزه یکی از موثرترین روش های بازاریابی و فروش به حساب می آید. پس اگر به دنبال یک کسب و کار اینترنتی قوی هستید، تیم همراز دیزاین می تواند با طراحی سایت در تبریز به شما بیش از آنچه که انتظار دارید کمک کند و شغل و کسب و کار شما را را ارتقا و رونق دهد.

خرید های اینترنتی

چرا طراحی سایت در تبریز مهم است؟

 

اینکه کسب ‌و کارهای امروزی باید یک وب‌ سایت تجاری داشته باشند، یک اصل بدیهی و انکارناپذیر در کسب موفقیت تجاری محسوب می ‌شود. اما در این میان، گاهی کیفیت و چگونگی طراحی سایت، آن‌قدر که باید و شاید، مورد توجه قرار نمی ‌گیرد.
دلیل اهمیت طراحی سایت در تبریز و اساساً هر جای دیگر دنیا این است که مشتریان و مخاطبان هدف، به مؤلفه طراحی توجه ویژه ‌ای نشان می ‌دهند. همه ما، چه آگاهانه و چه به ‌صورت ناخودآگاه، نسبت به تصاویر و محرک ‌های بصری، واکنش نشان می ‌دهیم و توجهمان به محرک‌ های اصطلاحاً “خوشایند” جلب می ‌شود. همین امر، درباره طراحی سایت و جلب ‌توجه مخاطبان نیز صدق می ‌کند. جالب است بدانید اکثر کاربران و بازدیدکنندگان، صرفاً با ارزیابی ظاهر سایت شما، برداشت کلی‌ شان را درباره کسب ‌و کارتان شکل می ‌دهند و به همین دلیل، اگر سایت، طراحی ضعیفی داشته باشد، احتمالاً ضمن توقف پیمایش در آن، عطای استفاده از محصولاتتان را به لقایش می ‌بخشند!

چرا طراحی سایت در تبریز مهم است؟
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
بهره مندی از انواع ابزارهای و ماژولهای امنیتی از
جمله دیواره آتش؛ ماژولهای امنیتی وب سرور
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز

استفاده از دیسک های آرایه ای RAID 10 جهت

جلوگیری از بروز هرگونه خطای دیسک

طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
استفاده از وب سرور انجین.ایکس سریعترین
وب سرور دنیا برای لود فایلهای استاتیک سایتها
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
استفاده از آنتی ویروس و آنتی اسپم در سرورها
ویروس یابی کل فضای سایت ها ۲ بار در ماه
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
استفاده از آنتی ویروس و آنتی اسپم در سرورها
ویروس یابی کل فضای سایت ها ۲ بار در ماه
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز

برخورداری از پردازنده های چند هسته ای (۸ تا ۱۶ هسته)

و حافظه رم بالای ۱۶ گیگ

طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
        امکان بازپرداخت وجه در صورت عدم رضایت تا
              مدت ۷ روز از خرید هاست لینوکس
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
سخت افزارهای مختص سرور و تست شده جهت
جلوگیری از بروز هرگونه خطای سخت افزاری
طراحی سایت در تبریز - همرازدیزاین|طراحی سایت در تبریز
امکان ارتقاء سرویس هاستینگ به سرور مجازی و
اختصاصی بدون هیچگونه وقفه در کار سایت

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

با سرویس های میزبانی همرازدیزاین با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

10
+
سال حضور در مارکت
25
+
دیتا سنتر در ایران
2500
+
هاست ارایه شده

سوالات متداول

خدمات پشتیبانی سایت

امروزه پشتیبانی سایت , بعنوان اولین نیاز مدیران وب سایت و شرکتهای طراحی سایت شناخته شده است . وضعیت اقتصادی ، شرکت های خصوصی را همواره به سمت کاهش هزینه های آنها سوق داده است .

هر وب سایت فعال نیاز به نگهداری داشته و پشتیبانی سایت حتی از طراحی سایت مهم تر است. زمانی که طراحی سایت به پایان می رسد ، پس از آن تیم پشتیبانی سایت در صورت بروز خطا در آن ، مشکلات به وجود آماده را مرتفع می کنند.

زمان بالا بودن وب سایت هم به وضعیت دامنه و هاستینگ سایت و هم به وب نوع طراحی آن بستگی دارد و در صورتی که هر یک از این موارد دچار اختلال شوند ، ممکن است سایت شما دیگر بالا نیاید و یا با پیام خطا روبرو گردد.

انواع وظایف پشتیبان وب سایت چیست؟

وظایف پشتیبان سایت شامل مجموعه ای خدمات مانند: انجام تنظیمات و رفع مشکلات فنی سایت، انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری از سایت در برابر ویروس و هکرها، انجام تغییرات و اصلاحات در سایت و…میباشد. به این دسته از کارها که برای وب سایت ضروری می باشند، خدمات و وظایف پشتیبان سایت گفته می شود.

البته خدمات و وظایف تیم پشتیبانی  فقط به این چند موردی که اشاره کردیم ختم نمی شود، بلکه با توجه به نیاز مشتری یا پکیج قیمت پشتیبانی سایت افزایش پیدا می کند.

هیچ سایتی وجود ندارد که دچار مشکل نشود. و یا نیاز به پشتیبانی و بروز رسانی نداشته باشد. با توجه به آپدیت های روزانه و هفتگی پلاگین ها و سیستم های مدیریت محتوای سایت ها که بصورت مداوم  تغییراتی را در آن ایجاد می کند.  روند بروزرسانی و رفع مشکل سایت نیز باید بروز رسانی شود، تا از رقبای کسب و کار خود عقب نمانید.

پیشنهاد تیم تخصصی همراز دیزاین به شما این است که سعی کنید صفر تا صد راه اندازی سایت خود را ، از طراحی گرفته تا سئو و پشتیبانی  همه این موارد را به دست یک تیم و یا شرکت معتبر بسپارید؛ که برای شما ضمانت و تعهد اخلاقی و حرفه ای دارا باشد . در این صورت سرعت پیشرفت کار شما افزایش خواهد یافت و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و با خیال راحت به کسب و کار اینترنتی خود می پردازید.

طراحی یک سایت چقدر زمان می برد؟

طراحی یک سایت با توجه به امکانات آن از یک هفته تا چندین ماه ممکن است که طول بکشد و زمان آن به امکانات و زبان برنامه نویسی آن بستگی دارد.

قیمت و هزینه ساخت سایت چقدر است؟

قیمت سایت ها نیز با توجه به امکانات آن ، بهینه بودن کدها ، تخصص تیم فنی ، امنیت سایت و هزاران مورد دیگر تعیین می شود. بنابراین قیمت واحدی برای طراحی سایت وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت سایت با توجه به امکانات آن با شماره 09224638067 و یا 0933776735 تماس بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای با سایت معمولی چه تفاوتی دارد؟

با داشتن یک سایت حرفه ای می توانید بهتر و در سریعترین زمان ممکن نیازهای مخاطبان را رفع کنید و درآمد بالاتری بدست آورید. همچنین کلیه نکات و اصول روانشانسی افراد در جای جای سایت های سایت حرفه ای رعایت و مورد استفاده قرار می گیرند و طراحی کاملا اختصاصی خواهد بود.

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورم؟

رساندن سایت به صفحه اول نیازمند دانش SEO می باشد و به درآمد رساندن آن نیازمند دانش دیجیتال مارکتینگ. با توجه به نمونه کارهای بسیار زیاد همراز دیزاین ، ما می توانیم سایت شما را در کلمه مورد نظر به صفحه یک آورده و شما را به درآمدهای میلیونی برسانیم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟

طبق قوانین شرکت همراز دیزاین ، 50 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. تیم همراز دیزاین این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.